JANKAUSKŲ SODYBA

Norkaičių kaime, netoli Tauragės, įsikūrusioje Jankauskų puoselėjamoje kaimo sodyboje visada laukiami svečiai. Joje galima pasigrožėti kuriamu unikaliu skulptūrų parku, kuris darniai įsilieja į sodybos aplinką, tapdamas neatskiriama kraštovaizdžio dalimi. Parko akcentas – aukščiausia Lietuvoje iš vientiso ąžuolo išdrožta skulptūra – „Vėjas“, patekusi į Lietuvos rekordų knygą. Čia rasite ir erdves konferencijoms ar seminarams, taip pat įrengti poilsio kambariai ilgesnėms viešnagėms. Rasite pirtį, teniso kortą bei krepšinio ir tinklinio aikšteles.

,,Jaukus poilsis“ miško apsuptyje

⭐Pirties nuoma.
⭐Namelis jaukiam poilsiui gamtos apsuptyje.
*Abiejų terasose įrengti kubilai 🫧

SODYBA IR PIRTELĖ LIŽIUOSE

Jauki sodyba, atokiau nuo miesto šurmulio siūlo pirtelės nuomą, ir pokylių salę

Wood Spa Balance

WOOD SPA BALANCE – tai šeimos poilsio ir pirties namai įsikūrę gimtojo Tauragės miesto pašonėje, Skirgailų kaime.

Šioje privačioje teritorijoje rasite du atskirus poilsio namelius, atskirą SPA erdvę, pirtelę ir jacuzzi po atviru dangumi.

Poilsio nameliai

Atskira SPA erdvė

Pirtelė ir Jacuzzi po atviru dangumi

V. DEDŪRIENĖS KAIMO TURIZMO SODYBA „GRIEŽPELKIAI“

Sodyboje galėsite ne tik puikiai praleisti laiką, bet ir skaniai pavalgyti bei pasikaitinti rusiškoje pirtyje. Šalia esančioje parduotuvėje galima įsigyti maisto, ūkinių bei žvejybos reikmenų prekių. Sodybos kieme įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, galima pajodinėti poni arkliukais.Konferencijų salėje organizuojami mažesni renginiai. Joje telpa apie 50 žmonių. Sodyboje pernakvoti pageidaujantiems klientams galime pasiūlyti kelių tipų kambarius: apartamentus,dviviečius ir daugiaviečius kambarius.Sodybos teritorijoje įrengti sporto aikštynai, kempingo nameliai.

VITKŲ KAIMO TURIZMO SODYBA „LAIMĖS RATAS“

Sodyboje rasite svečių kambarius (20 vietų), pokylių salę, taip pat džiugins pirtis, galimybė žvejoti bei šaudyti lankais, ir visa tai – jaukioje, tylioje aplinkoje.

VALINČIŲ KAIMO TURIZMO SODYBA

Sodyba siūlo 7 svečių kambarius (35 vietos), pokylių salės nuomą bei tris pirtis.

VAIDOTO GLOBIO KAIMO TURIZMO SODYBA

Tauragės rajone šalia Šunijos, Pagramančio regioninio parko pakraštyje, įsikūrusi Vaidoto Globio sodyba. Natūrali gamta, miško tyla, gaivus ir tyras oras, dvelkiantis ramybe, vilioja atvykti visus pavargusius nuo miesto triukšmo. Sodyboje galima švęsti įvairias šventes, rengti konferencijas ir mokymus, žaisti tinklinį, biliardą ar smiginį, pramogauti gamtoje: maudytis Šunijoje, kur plaukioja upėtakiai, keliauti po Pagramančio regioninio parko tankynes, slidinėti, grybauti, uogauti, žvejoti, gėrėtis tekančia saule, galima pamatyti stirnas, šernų bandas ir lapes. Sodyboje įrengtos sūpynės, lauko pavėsinė ir laužavietė sukvies visus turiningai praleisti laisvalaikį.

JUODPETRIŲ KAIMO TURIZMO SODYBA

Sodybos ir pirties nuoma Tauragės rajone, Juodpetrių kaime – šventėms ir poilsiui viso sezono metu! Kviečiame čia pasitikti savo šventes bei pramogauti su draugais ir bičiuliais. Sodyboje pasirūpinsime Jūsų apgyvendinimu, pusryčiais ir vakariene, Jūsų šventės dekoravimo paslaugomis. Juodpetrių pirtyje periodiškai vyksta atskiros pirtininkės programos – kviečiame sudalyvauti! Galima nuoma šventėms ir poilsiui dviejuose pastatuose: mažojoje pirtyje (20 vietų) ir didžiojoje salėje (40 vietų).

IRENOS KAIMO TURIZMO SODYBA

Irenos kaimo turizmo sodyba, įsikūrusi Tauragės rajone, Ridikiškės kaime. Tolėliau nuo miesto šurmulio, miško apsuptyje rasite kruopščiai išpuoselėtą sodybą, kur šeiminikai siūlo tokias paslaugas kaip: dvi skirtingo dydžio pokylių salių nuoma šventėms, pirtelė, kubilas, apgyvendinimas, momentinio fotoaparato nuoma, papuošimus pagal Jūsų poreikius 

MATUKO SODYBA

Matuko sodyba įsikūrusi Klevų g. 7, Šaukėnų km., Mažonų sen., Tauragės rajone. Sodyba tinkanti nedidelei grupei žmonių, viduje talpinama iki 15-kos, terasoje iki 20-ties, o miegamų vietų – 14. Jei norite atsiriboti nuo miesto šurmulio, šiame gamtos kampelyje rasite ramybę. Geras priėjimas prie upės Jūros, yra laužavietė, tinklinio aikštelė ir pirtis. Šeimininkai turistus priima tik šiltuoju metų sezonu