Loading...
Kaimo turizmo sodybos 2018-01-22T07:10:07+00:00

JANKAUSKŲ SODYBA

Norkaičių kaime, netoli Tauragės, įsikūrusioje Jankauskų puoselėjamoje kaimo sodyboje visada laukiami svečiai. Joje galima pasigrožėti kuriamu unikaliu skulptūrų parku, kuris darniai įsilieja į sodybos aplinką, tapdamas neatskiriama kraštovaizdžio dalimi. Parko akcentas – aukščiausia Lietuvoje iš vientiso ąžuolo išdrožta skulptūra – „Vėjas“, patekusi į Lietuvos rekordų knygą. Čia rasite ir erdves konferencijoms ar seminarams, taip pat įrengti poilsio kambariai ilgesnėms viešnagėms. Rasite pirtį, teniso kortą bei krepšinio ir tinklinio aikšteles.

V. BAMŠO KAIMO SODYBA

Sodyboje rasite 10 kambarių (27 vietos), todėl gerai praleisti laiką galite su dideliu būriu draugų. Norintiems pailsėti – pirtis ir baseinas, taip pat dvi pokylių salės.

V. DEDŪRIENĖS KAIMO TURIZMO SODYBA “GRIEŽPELKIAI”

Sodyboje galėsite ne tik puikiai praleisti laiką, bet ir skaniai pavalgyti bei pasikaitinti rusiškoje pirtyje. Šalia esančioje parduotuvėje galima įsigyti maisto, ūkinių bei žvejybos reikmenų prekių. Sodybos kieme įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, galima pajodinėti poni arkliukais.Konferencijų salėje organizuojami mažesni renginiai. Joje telpa apie 50 žmonių. Sodyboje pernakvoti pageidaujantiems klientams galime pasiūlyti kelių tipų kambarius: apartamentus,dviviečius ir daugiaviečius kambarius.Sodybos teritorijoje įrengti sporto aikštynai, kempingo nameliai.

VITKŲ KAIMO TURIZMO SODYBA “LAIMĖS RATAS”

Sodyboje rasite svečių kambarius (20 vietų), pokylių salę, taip pat džiugins pirtis, galimybė žvejoti bei šaudyti lankais, ir visa tai – jaukioje, tylioje aplinkoje.

VALINČIŲ KAIMO TURIZMO SODYBA

Sodyba siūlo 7 svečių kambarius (35 vietos), pokylių salės nuomą bei tris pirtis.

VAIDOTO GLOBIO KAIMO TURIZMO SODYBA

Tauragės rajone šalia Šunijos, Pagramančio regioninio parko pakraštyje, įsikūrusi Vaidoto Globio sodyba. Natūrali gamta, miško tyla, gaivus ir tyras oras, dvelkiantis ramybe, vilioja atvykti visus pavargusius nuo miesto triukšmo. Sodyboje galima švęsti įvairias šventes, rengti konferencijas ir mokymus, žaisti tinklinį, biliardą ar smiginį, pramogauti gamtoje: maudytis Šunijoje, kur plaukioja upėtakiai, keliauti po Pagramančio regioninio parko tankynes, slidinėti, grybauti, uogauti, žvejoti, gėrėtis tekančia saule, galima pamatyti stirnas, šernų bandas ir lapes. Sodyboje įrengtos sūpynės, lauko pavėsinė ir laužavietė sukvies visus turiningai praleisti laisvalaikį.