Loading...
Apgyvendinimas 2018-07-19T04:56:34+00:00

VIEŠBUTIS-RESTORANAS “BANGA”

Tauragės centre, ant Jūros upės kranto įsikuręs viešbutis-restoranas “Banga” teikia maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas. Viešbutyje rasite vienviečius, dviviečius, triviečius ir liukso klasės kambarius. Norinčių pailsėti laukia baseinas ir restoranas.

SENAMIESČIO APARTAMENTAI

Trys apartamentai su mini virtuvėlėmis ir vonios kambariais. Kambariai 28 kv.m. dydžio. Yra galimybė pristatyti papildomą lovą arba vaikišką lovelę.

Šalia kavinė ,,Vero Cafe” ir kitos maitinimo įstaigos. Kambariuose veikia oro kondicionieriai, yra kabelinė televizija, internetas,vieta automobiliui.

SVEČIŲ NAMAI “ALANTAS”

Šie svečių namai teikia nebrangų apgyvendinimą Tauragėje. Siūlomi septyni triviečiai kambariai, yra automobilių stovėjimo aikštelė.

KAVINĖ BARAS “MERGELIŲ UŽEIGA”

Teikiamos nebrangios ir kokybiškos apgyvendinimo paslaugos. Yra automobilių stovėjimo aikštelė.

TAURŲ NUOTYKIŲ PARKAS

Taurų nuotykių parke jau ketverius metus veikia pirmasis Lietuvoje viešbutis-nakvynė medyje! Viešbutis vienu metu dviviečiuose kambariuose gali priimti iki 10-ies lankytojų, o administracijos pastate yra visi patogumai! Ieškantys azarto gali išbandyti save skirtingo aukščio bei sudėtingumo medžių trasose arba leistis į nuotykių safarį ir susipažinti su Tauragės krašto lankytinomis vietomis. Ekskursijos vežamos visureigiais.