Loading...
Aktyvios pramogos 2019-06-25T10:47:58+00:00

TAURŲ NUOTYKIŲ PARKAS

Ieškantys azarto gali išbandyti save skirtingo aukščio bei sudėtingumo Taurų nuotykių parko medžių trasose arba leistis į nuotykių safarį ir susipažinti su Tauragės krašto lankytinomis vietomis. Ekskursijos vežamos visureigiais.

RAMBYNO ŽYGIAI

Įspūdingas 15-18 kilometrų maršrutas protėvių takais, sveikatinantis kvėpavimas ir mityba, atpalaiduojantys pratimai, pažintinė paskaita – visa tai ir dar daugiau žygiuose “Skalvių pėdomis 2018” Rambyno regioninio parko teritorijoje.

PAGRAMANČIO REGIONINIS PARKAS

Pagramančio regioninis parkas įkurtas siekiant išsaugoti Akmenos – Jūros upių santakos slėnių ir miškų kraštovaizdį, jo gamtinę ekosistemą, kultūros paveldo vertybes. Pagramančio RP plotas – 13 644 ha.Pagramančio kraštas pasižymi sena, įdomia istorija ir kultūra. Archeologinės vertybės – piliakalniai mena XIVa. lietuvių kovas su kryžiuočiais. Ant Jūros ir Akmenos upių krantų stūksantys piliakalniai sudarė žemaičių krašto gynybinę grandinę. Ant Dapkiškių, Pagramančio, Biržų lauko, Indijos, Matiškių ir kt. piliakalnių stovėjo kunigaikščių pilys, todėl šios vietovės apipintos įspūdingomis legendomis.

Parke įrengti pažintiniai – mokomieji pėsčiųjų takai: Plynosios aukštapelkės, Lylavos hidrografinio draustinio, Akmenos kraštovaizdžio draustinio ir Dabrupės pažintiniai takai. Poilsiautojų patogumui yra įrengta poilsiavietė prie Balskų užtvankos, tinkanti vandens turizmui, prie Ringių kaimo bei ,, Lakštingalų slėnis ”.

PLAUKIMAS BAIDARĖMIS ŽEMAITIJOJE

Pagrindinė mūsų veikla – baidarių nuoma. Mes pagal Jūsų pageidavimus parinksime optimaliausią kelionės maršrutą baidarėmis, pasirūpinsime inventoriumi bei nuvežime į maršruto pradžią ir pasitiksime parplaukusius.

Baidarių nuoma užsiimame nuo 2014 metų ir mums didžiausias malonumas ne tik išlydėti į vandens kelionę linksmus, bet ir pasitikti nuvargusius, bet vis dar gerai nusiteikusius turistautojus. Tai geriausias mūsų darbo įvertinimas.

Mus rasite Pajūrio miestelyje, Šilalės rajone ant Jūros kranto.

BAIDARIŲ NUOMA

Kviečiame aktyviai praleisti laisvalaikį plaukiant baidarėmis. Maršrutai derinami pagal jūsų pageidavimus. Po plaukimo yra galimybė likti sodyboje ar stovyklavietėje. Galima maitinimo paslauga.

LAIVO NUOMA BALSKŲ UŽTVANKOJE

Pramoginio laivo nuoma Balskų užtvankoje. Puikiai tinka pasiplaukiojimui su draugais, šeima, mergvakariams, bernvakariams bei žvejybai.

BAIDARIŲ IR VANDENS DVIRAČIŲ NUOMA DRAUDENIŲ EŽERE

Mūsų veikla – baidarių ir vandens dviračių nuoma Draudenių ežere. Sutvarkyta ežero aplinka ir gražūs pakrančių vaizdai suteiks gerą nuotaiką ir emocijas besiirstant baidarėmis ar plaukiojant vandens dviračiais.

Mus rasite Žygaičių seniūnijoje, Draudenių kaime, Ežero gatvėje.

NORKAIČIŲ TRADICINIŲ AMATŲ IR ETNOKULTŪROS CENTRAS

Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centras puoselėja tradicinių amatų kultūrą Tauragėje. Specialistų pagalba turėsite galimybę patys pasigaminti darbelį. Jūsų laukia siuvinėjimas kryželiu, riešinių mezgimas, nėrimas vašeliu, karoliukų vėrimas, floristikos menas. Pažintis ne tik su tradiciniais amatais, bet ir kulinariniu paveldu. Edukacijų metu būsite pavaišinti naturalių žolelių arbata.